NEZA Pelhřimov, spol. s r.o.

NEZA Pelhřimov, spol. s r. o., K Silu 1966, Pelhřimov byla založena dne 30. března 1992 na ryze českém kapitálu.

Je součástí skupiny NEZA HOLDING a. s. Náplní společnosti je zakázková výroba a prodej nerezových produktů pro gastronomii, zdravotnictví a stavebnictví. Díky vybavenosti kvalitní technologií a vyškolenými, odborně zdatnými pracovníky expanduje společnost i do ostatních odvětví hospodářství (mlékárenství, masný průmysl, pivovarnictví). Kromě standardních produktů jsme schopni vyrobit i výrobky dle specifických požadavků zákazníka. Veškeré nerezové gastro vybavení a nerezové zařízení restaurací odpovídá platným technickým a hygienickým předpisům ČR.

Firma vlastní laserové řezací zařízení, ohraňovací lis, vysekávací lis, děrovací lis, zakružovačku profilů, zakružovačku plechů (tříválcová do L=2500mm) a nůžky Amada. Při naší výrobě svařujeme materiál metodou TIG v ochranné atmosféře. V našem areálu je možné si zakoupit technické plyny zn. Linde Technoplyn. Ke standardním službám patří i chladírenský servis, který v současné době poskytujeme pouze pro naše výrobky.

Další významnou činností společnosti je provozování stravovacího zařízení, které poskytuje služby pro celou průmyslovou oblast Pelhřimova.

NEZA vše z nerezu